Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WIANKI. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WIANKI. Pokaż wszystkie posty

środa, 11 grudnia 2013

ŚWIEŻA DOSTAWA!



Moja radosna "wiankowa" twórczość spotkała się z Waszym dużym zainteresowaniem, czego kompletnie się nie spodziewałam i szczerze mówiąc należy mi się teraz dwója do zeszytu za nieprzygotowanie się do zajęć :)


Chciałbym jednak, żeby Ci, którzy nie zdążyli wybrać czegoś dla siebie mieli jeszcze szansę zrobić prezent sobie bądź komuś bliskiemu. WSZEM I WOBEC (!) zatem oznajmiam, i obiecuję, że po weekendzie pojawią się nowe dekoracje :) 

Pozdrawiam gorrrąco i dziękuję Wam za tyle słów uznania dla tego co robię! :)




poniedziałek, 9 grudnia 2013




Pomyślałam sobie, że może nasze pociechy też chciałyby ozdobic swoje pokoiki?
Dlatego postanowiłam stworzyć kilka dekoracji specjalnie z myślą o nich :)
Już niedługo będzie ich więcej a te, które są 
tutaj możecie kupić :)


poniedziałek, 2 grudnia 2013


Strasznie miło mi, że moje wianki zostały zauważone i polecone przez redakcję portalu Deccoria :)

Dziękuję też za tyle uniesionych kciuków i miłe komentarze :)
To wielki komplement :)

niedziela, 24 listopada 2013


Już są, już są!
Kilkanaście wianków trafiło na aukcje! :)
TUTAJ!




Jednak to nie wszystko!
Na bierząco będa powstawały całkiem nowe i kolorowe.
 

A jeśli, któryś wianek spodobał Wam się, ale ktoś Wam go zwinął spod nosa piszcie do mnie koniecznie!  W miarę możliwości spróbuję zrobić taki i dla Was :)

piątek, 8 listopada 2013

Dekoracje świąteczne

fot.P.K

Witajcie!
Nie byłabym sobą, gdybym ograniczyła się w życiu do robienia ciągle tego samego. Przecież jest tyle ciekawych spraw do ogarnięcia ;)

Pomysł kręcenia wianków wykiełkował w mojej głowie już dobrych kilka lat temu (będzie chyba ze 3) i kiedy już obdarowałam nimi całą rodzine, rodzinę rodziny, znajomych i ich znjomych za gorącą namową męża pstanowiłam poskręcać co nieco i pokazać to Wam. Może a nóż coś Wpadnie Wam w oko i zechcecie ozdobić tym swoje cztery kąty :)

Wianki się na razie jeszcze pródukują w mojej małej pracowni. Będą różne, różniste, kolorowe i stonowane, skromne i na bogato. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Już niedługo cała kolekcja dostępna będzie na allego oraz do oglądania na blogu :)

W sumie tak się już świątecznie zrobiło, podobno w przyszłym tygodniu śnieg do nas zawiata . Oby tylko krócej się trzymał niż poprzedniej zimy :)