Pokazywanie postów oznaczonych etykietą usta. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą usta. Pokaż wszystkie posty

niedziela, 28 lipca 2013

Gdyby babcia miała wąsy....

fot. Joanna Gołąb
Fot. Joanna Gołąb
fot. Joanna Gołąb


Kartoteka przyczyniła się ostatnio do małego zamieszania i małej zamiany miejsc pewnej pary :) Podczas pięknej  narzeczeńskiej sesji zdjęciowej Joasi Gołąb (http://joannagolab.pl), w której Magda i Szymon wskoczyli w rock'n rollowe ciuchy obecność swoją objawiły czarne wąchy i namiętne czerwone usta oraz tabliczki 'save the date'. Na prośbę pomysłowej Pani fotograf,  P.K zadziałała i zmajstrowała takie właśnie gadżety :)