Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dekoracje świąteczne. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą dekoracje świąteczne. Pokaż wszystkie posty

sobota, 23 lipca 2016

Jurajskie Urodziny Tymona



 Dziś gościnnie sama u siebie ze zdjęciami od Żurawscy Fotografia :)
"Tymek co roku, bardzo konsekwentnie jako temat przewodni swoich urodzin wybiera „dinozaury”. Matko , bądź więc mądra, bądź więc kreatywna i wymyśl coś innego niż już było w latach ubiegłych. A było już naprawdę dużo, łącznie  z dinozaurami w kosmosie, które przyleciały rakietą kiedy to Tymon kończył lat 4…Matka więc poszła do lasu na spacer zebrać myśli i wróciła wielce natchniona…
Zapraszamy dalej….

piątek, 8 listopada 2013

Dekoracje świąteczne

fot.P.K

Witajcie!
Nie byłabym sobą, gdybym ograniczyła się w życiu do robienia ciągle tego samego. Przecież jest tyle ciekawych spraw do ogarnięcia ;)

Pomysł kręcenia wianków wykiełkował w mojej głowie już dobrych kilka lat temu (będzie chyba ze 3) i kiedy już obdarowałam nimi całą rodzine, rodzinę rodziny, znajomych i ich znjomych za gorącą namową męża pstanowiłam poskręcać co nieco i pokazać to Wam. Może a nóż coś Wpadnie Wam w oko i zechcecie ozdobić tym swoje cztery kąty :)

Wianki się na razie jeszcze pródukują w mojej małej pracowni. Będą różne, różniste, kolorowe i stonowane, skromne i na bogato. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Już niedługo cała kolekcja dostępna będzie na allego oraz do oglądania na blogu :)

W sumie tak się już świątecznie zrobiło, podobno w przyszłym tygodniu śnieg do nas zawiata . Oby tylko krócej się trzymał niż poprzedniej zimy :)